O autorze
Nie może napluć rzeczywistości w mordę, więc stara się chociaż kopnąć ją w kolano. Jeżeli nie pisze, albo nie gada, to znaczy, że je albo śpi.

Moc absurdalnie sprzecznych skrajności, które klej z poczucia humoru i sarkazmu w kupie trzyma.

Pisze też na www.mamwatpliwosc.blog.pl
Fanpage na FB: Mam wątpliwość

______________
e-mail: radomska_to@op.pl

Trudne decyzje...

Kiedy zaczyna się coś robić, a owe "coś" zaczyna wzbudzać zainteresowanie, trzeba się liczyć - z poklepywaniem po plecach, kopniakami w dupsko, prezentami i wiadrami ohoczo wylewanego na łeb szamba. Powoli się przyzwyczajam i przestałam już używać balsamu, co by skóra mi stwardniała do końca i była bardziej odporna na działanie niesprzyjących warunków. Są jednak rzeczy, które sprawiają mi nadal i długo będą duży problem - podejmowanie trudnych decyzji i pożegnania. To pożegnanie, to konsekwencja podjęcia jednej z nich.

Blogowało mi się tutaj bardzo fajnie. Polubiłam redakcję, "szefa", polubiłam fejsbukowy system komentowania, gdzie każdy wyrażał, niekoniecznie pozytywną, opinię podpisaną swoim imieniem i nazwiskiem.

Te kilka miesięcy współpracy z naTemat było dla mnie naprawdę fajną lekcją i możliwością zetknięcia się z zupełnie innymi odbiorcami tekstów.

Nie mniej jednak, musiałam podjąć decyzję.Kto mnie nie polubił, machnie ręką, a kto czuje jak mu gra w środku, nawet cicha, nutka sympatii wobec Radomskiej - niechaj śledzi moje poczynania na mym macierzystym blogu, a najlepiej na facebook'u, gdzie w swoim czasie wyjaśnię motywy tej decyzji.

Nie przestaję pisać, choćby mnie mieli spalić na stosie albo udusić poprzez ignorowanie.
Musiałam wybrać.

Dzięki pięknie za to ponad pół roku razem.
Za każdy komentarz, like, wiadomość e-mail.
Za lajkowanie fanpage'a na fb również i śledzenie moich losów.

Pozdrawiam, dziękuję, kłaniam się.


Do zobaczenia, usłyszenia, poczytania lub... zapomnienia :)


Zapraszam ostatni raz na facebooka: MAM WĄTPLIWOŚĆ

albo do kontaktu drogą e-mailową pod adresem: radomska_to@op.pl
Trwa ładowanie komentarzy...